Registrace X Členi


Tricky: Teď nebudu offline

Carrie: Možná tu někdy budu :)

Jezero

6. září 2013 v 16:51 | Tricky
http://chorvatsko.adrialand.com/UserFiles/Image/pruvodce/chorvatsko/VranskoJezero_WEB.jpg


Pokemoni kteří se tu nacházejí:

Napiš:
Koho chytáš.
Příběh.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naty Naty | 7. září 2013 v 17:36 | Reagovat

Totodile
Přijdu k jezeru a na břehu uvidím Totodila, který si užívá krásného počasí. ,,To je naše šance" zašeptám směrem k Ivysaurovi, který je vedle mně. Ivysaur přikývne. ,,Tak, až napočítám do tří...1...2...3! TEĎ!" vykřiknu a Ivysaur skočí k Totodilovi. ,,Omotej ho Šlehavým útokem!" vykřiknu. Ivysaur překvapeného Totodila omotá svými šlahouny. ,,A teď s ním silně hoď o zem!" křiknu. Ivysaur s chudákem Totodilem silně mrskne o zem. Totodile se otřeseně zvedne ze země a použije nějaký útok. ,,Ivysaure, vyhni se mu!!" Ivysaur se jen tak tak vyhne. ,,Teď Nárazový útok!" Ivysaur se rozeběhne a chce silně vrazit do Totodila, jenže Totodile se hbitě vyhne a vypálí na Ivysaura nějaký útok. Tomu se Ivysaur nevyhnul. ,,Ivysaure, oklepej se a jdi do něj Omračujícím pylem!" Ivysaur ze své nachové cibulky vystřelil pyl, který vlítl Totodilovi do očí. Totodile se omráčeně snesl na zem. ,,A zakonči to Šlehavým útok!" vykřiknu. Ivysaur Totodila začne silně švihat. ,,Pokéballe, leť!" s výkřikem hodím na Totodila Pokéball. Pokéball ho červeným světlem vcucne do sebe. Pokéball se začne napínavě kývat ze strany na stranu a já čekám, jestli se to povede.

2 Tricky Tricky | 7. září 2013 v 17:41 | Reagovat

[1]: Chytil se lvysaur +1lvl

3 Delian Delian | 9. září 2013 v 12:04 | Reagovat

Oshawott
Pokračuju svou cestou a najednou zahlédnu oshawotta. Vyhodim pokeball ze Snivy. Červené světlo vyletí a za chvilku se ukáže snivy. Snivy listovou břitvu oshawotta.! Oshawotta listová břitva trefila ,ale udělal přemet a stál na nohou. Snivy vykulila oči..! To snad není možný říkali jsme si obě v hlavě. Oshawott se zasmál a už útočil lasturovou břitvou. Snivy néé! Snivy lasturová břitva drsným úderem trefila. Snivy můžeš? Zeptala jsem se ji.! Snivy po chvilce vstala. Oshawott se na ni zamračil a použil vodní dělo. Snivy se jen tak tak vyhla. Oshawott se ušklíbl ještě více. Použil rychlím pohybem nárazoví útok. Snivy se lehce vyhla a použila úponkoví bič. Oshawott si všiml a vyhl se. Snivy byla tak naštvaná ,že použila listovou břitvu tak rychle ,že i rychlej oshawott nedokázal uhnout. Oshawott po chvíli vstal. Zamračil se tak děsivě ,že se snivy lekla. Snivy náraz..! Zakřičela jsem. Snivy poslechla a nárazem se snažila trefit cíl. Oshawott se pousmál a vyhnul. Ano to je ono teď úponkoví bič.! Snivy trefila překvapeného oshawotta několikrát a on spadl. Oshawott vstal ,ale držel se tlapkami o zem. Výborně snivy listovou břitvu!! Snivy uposlechla příkaz a už se na oshawotta valila listová břitva. Oshawott se nedokázal vyhnout když měl zraněnou nožičku. A teď to zakonči co nejsilnějším úponkovím bičem. Snivy poslechla. Úponkoví bič mlátil oshawotta. Pokeballe leť!!! Pokeball červeným světlem vcucnul oshawotta. Teď už jenom chytí se nebo ne?

4 Tricky Tricky | 10. září 2013 v 16:10 | Reagovat

[3]: Nechytil

5 Lukáš Lukáš | 10. září 2013 v 18:33 | Reagovat

Oshawott
Woobat poď von. Tak dneska si ako prvého pokémona týmu chytíme Oshawotta. Takže Použi Nárazový útok. Skvelé. Trafil si ho. Tak  Teraz sa vyhni jeho útoku a použi vzdušný rezavý útok. Skvelé. Ide ti to zatiašľ dobre. Vyhni sa. Tak a teraz použi náraz skvelé. Nie. Oshawott, zmizol. Skočil do vody. To nevadí. Použi Detektívny zápach a vyčmuchaj ho tak. Teraz keď si ho našiel použi Vzdušný rezavý útok. SKvelé. Tak a teraz sa nám skryl to krýkov, použi zase vzdušný rezavý útok. Skvelé. Je oslabený. Vyhni sa. A zase. Tak a teraz použi Nárazový útok. Skvelé. Oshawott, vyletel do vody,. Zase sa nám skryl do vody. Tak Použi detektívny zápach a zase ho vyčmuchaj. Skvelé. Tak a teraz použi do vody vzdušnú rezačku na to miesto, kde je Oshawott. Skvelé. Oshawott sa už asi fakt nasral. Nie, trafil ťa to nevadí. Ty to zvládneš. Tak teraz použi vzdušnú rezačku. SKvelé. A zase. Tak a teraz použi náraz. Skvelé. LEť pokéball.

6 Tricky Tricky | 10. září 2013 v 18:41 | Reagovat

[5]: Chytil +1lvl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama