Registrace X Členi


Tricky: Teď nebudu offline

Carrie: Možná tu někdy budu :)

Elektrárna

7. září 2013 v 12:46 | Tricky
http://pravdu.cz/sites/default/files/temelin-elektrarna-jaderna.jpg


Pokemoni kteří se tu nacházejí:

Napiš:
Koho chytáš.
Příběh.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SimonOzil SimonOzil | 7. září 2013 v 18:45 | Reagovat

Electrike
Tak Numel volím si teba!!
Je čas chytiť si nového člena,kamaráta do nášho týmu..Tak chcem mať v týme elektrický typ tak som sa rozhodil že budeme chytať tu.
Tak a skúsime si chytiť eletrike..
Tak NUmel začni nárazovým útokom.(electrike dostal záasah a padá na zem)..Ale vstáva a používa bleskový útok.Tak NUmel použi plamenomet!!(utoky sa zrazili a nastal výbuch)..Tak numel využijeme to že electrike nič nevidí v te kouri..POuži plamnomet a roztoč sa.(Numel mierí sa slepo ale dokázal trafiť electrike)..TAk a ozor electike vstal a použil bleskový tesák!!Numel použi ohnivé kolo aj ked tento útok ešte moc dobré neovládaš..(Numel ale útok vyšiel a zasadil tvrdý úder electrikovi)..Tak a použi zhnoucí útok..A hned nato plamenomet(Electrike dostáva ranu za ranou ale vstáva)Je fakt silný musím ho mať v týme..Tak použi ešte raz ohnivé kollo a hned nato náraz a plamenomet!!
Tak a je to namne pokébal leť!!

2 Tricky Tricky | 7. září 2013 v 20:56 | Reagovat

[1]: Electrike se jen tak tak z pokeballu dostal. Chce pokračovat dál.

3 SimonOzil SimonOzil | 7. září 2013 v 21:20 | Reagovat

Tak numel podme ho doraziť a chytiť si ho je vidndo že je moc silný takého pokémona chcem do týmu..
Tak Numel začni silným plamenomet!!!( Numel zrazil electrika k zemi) a pokračuj ohnivým kolem..A hned na to použi žhnoucí útok..(electrike dostáva ranu za ranou a nevypadá to sním dobrwe!Ale electrike sa nevzdáva!!Ale vstáva a používa bleskový útok.Tak NUmel vyhni sa a použi plamenomet..(electrike to opeť dostal) tak numel a zraz ho k zemi nárazovým utokom a zaknčito planeomet!!
Leť pokébal!!!

4 Tricky Tricky | 8. září 2013 v 9:52 | Reagovat

[3]: Chytil Numel +1lvl

5 Delian Delian | 11. září 2013 v 16:36 | Reagovat

Pikachu
Sklamaná jdu kolem elektrány. Hlavu mám sklopenou dolů a smunej výraz v obličeji. Najednou zahlédnu Pikachua..! Ano..!! Toho si chytim. Vykřiknu.!! Snivy volím si tebe! Snivy vyletí z pokeballu a usměje se. Pikachu se lekne a otočí ,jak zahlédne Snivy zamračí se na ni a použije bleskový útok. Snivy vyhni se! Snivy se vyhnula a také se zamračila na Pikachua.! Pikachu se ušklíbl a usmál a použil voltový útok. Snivy vyhni se! Snivy se snažila uhnout. Néé snivy! Snivy voltový útok silným úderem zasáhl. Snivy po nožičkách sjela a zvládla to! Pikachu se udivil. Po chvíli se usmál a použil železný ocas! Snivy se nevyhnula a tak pikachu několikrát útok zopakoval. Snivy se někdy vyhnula a někdy ne ,ale ještě na nohou stála. Úponkoví biče! Zakřičela jsem! Snivy začala používat úponkové biče a pikachua do tvářiček trefovala. Výborně! Listovou břitvu! Pikachu se listové břitve vyhnul a použil bleskoví útok. Snivy se snažila utéct ,ale nevišlo. Ještě ,že na ni útok bleskového typa neměl účinek. Snivy krása a teď nárazoví útok..! Rychle! Pikachu náraz trefil a takhle se to asi 20x zopakovalo. Pikachu sletěl na zem. Pokeballe leť.!!!!!!!!!

6 Tricky Tricky | 11. září 2013 v 16:37 | Reagovat

[5]: Na pikachua snivy nemá Nechytil -,-'

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama